Rüyada kırışık görmek

Rüyada kırışık görmek yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, dinine bağlı kalacağına, günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine işarettir.

Rüyada kırışık gördüyseniz:

  • Geçmişte sizi işsiz bırakan ya da iş yapmıyor gibi gösteren askıda kalmış başlıkların üzerine gitmelisiniz.

Rüyada kırışık görmek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına yorulur.

Rüyada kırışık para görmek kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırışık elbise görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünde kırışık görmek kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine delalettir.

Rüyada kırışık gelinlik görmek hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırışık çamaşır görmek sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada yüzü kırışık görmek daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırışık perde görmek aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments