Rüyada kırık tencere görmek

Rüyada kırık tencere görmek maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, maddi gücünün katlanacağına, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırık tencere gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu gözden geçirebilir, karlı yatırımlar yapabilirsiniz.

Rüyada kırık tencere görmek tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına alamet eder.

Rüyada tencere çalmak kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada tencere almak beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına inanılır.

Rüyada tencere kaynatmak sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada tencere istemek yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına yorulur.

Rüyada tencere görmek geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, malının da eksilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tencere satmak sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına delalet eder.

Rüyada yağlı tencere görmek çok zor günler yaşayacağına, fırsatların istenmeden harcanacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments