Rüyada kimya kitabı görmek

Rüyada kimya kitabı görmek deyim yerindeyse paranın pul olacağına, ticaretinin genişleyeceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kimya kitabı gördüyseniz:

  • Anında ya da hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın.

Rüyada kimya kitabı görmek gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kimya öğretmenini görmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kimya dersi görmek rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine rivayet eder.

Rüyada mesnevi kitabı görmek iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına işaret eder.

Rüyada matematik kitabı görmek bir süre daha sıkıntı çekeceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada hukuk kitabı görmek rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına yorulur.

Rüyada dua kitabı görmek aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kanun kitabı görmek ruhen ve bedenen yenileneceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments