Rüyada kendine gelin görmek

Rüyada kendine gelin görmek sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, yaşadığı muhitin yenileneceğine, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine işaret eder.

Rüyada kendine gelin gördüyseniz:

  • Süregelen bir beraberliğiniz varsa eş veya sevgilinizin ilgisiz veya kaba tutumları sizi fazlasıyla kırabilir.

Rüyada kendine gelin görmek üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına işaret eder.

Rüyada kendine ağlamak helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, anne babanın üzüntü duyacağına rivayet eder.

Rüyada aynada kendine bakmak uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına alamet eder.

Rüyada kendine tokat atmak kişinin şifaya kavuşacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendine bilezik takmak çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine alamet eder.

Rüyada kendine iğne batırmak hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada kendine kolye almak kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendine çay doldurmak allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments