Rüyada kendi saçında bit görmek

Rüyada kendi saçında bit görmek hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, kariyer planının altüst olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına, tövbelerin kabul olacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada kendi saçında bit gördüyseniz:

  • Mevcut problemleri görmezden gelirseniz, duygusal çıkışlar söz konusu olabilir.

Rüyada kendi saçında bit görmek haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada kendi saçında bit öldürmek zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, dinamik olacağına delalet eder.

Rüyada saçında bit görmek insanlardan takdir toplayacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine işaret etmektedir.

Rüyada saçında bit öldürmek işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçında sirke bit görmek kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada saçında çok bit görmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçında bit yumurtası görmek deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, planların boşa gideceğine tabir olunur.

Rüyada bebek saçında bit görmek başarılarının ve kazancının artacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments