Rüyada kendi fotosunu görmek

Rüyada kendi fotosunu görmek esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, mutsuz, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine işarettir.

Rüyada kendi fotosunu gördüyseniz:

  • Hayattan daha fazla zevk almak istiyorsunuz.

Rüyada kendi fotosunu görmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi dişini kendi çekmek rahat nefes almaya başlayacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kendi görmek eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi oynamak eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi gözüne bakmak istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi oğlunu emzirmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine delalettir.

Rüyada kendi dışkısı görmek gayrimenkul işine girileceğine, de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada kendi ölüsünü gömmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments