Rüyada keçi kellesi görmek

Rüyada keçi kellesi görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada keçi kellesi gördüyseniz:

  • Yanıltılmamaya dikkat etmelisiniz.

Rüyada keçi kellesi görmek nefsine uyacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keçi kellesi temizlemek sorunların kısa sürede aşılacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada keçi ve keçi sütü görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına işarettir.

Rüyada kellesi kesilmek maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına inanılır.

Rüyada insan kellesi pişirmek hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına işarettir.

Rüyada kuzu kellesi almak yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sığır kellesi görmek uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, eğer işsizse iş bulacağına delalet eder.

Rüyada koyun kellesi yemek dünyevi hayatını garanti altına alacağına, maddi durumunun düzeleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments