Rüyada karnının morardığını görmek

Rüyada karnının morardığını görmek üzüleceğine, pişman olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, rızkının eksileceğine delalet eder.

Rüyada karnının morardığını gördüyseniz:

  • Sürprizler söz konusu olabilir.

Rüyada karnının morardığını görmek kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, merdiven atlayacağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine rivayet eder.

Rüyada bacağının morardığını görmek sıkıntıdan kurtulacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine delalettir.

Rüyada alnının morardığını görmek uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının allah’ın izni ile yapılacağına, başkalarının malına göz dikeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün morardığını görmek her şeyin yenileceğine, hataları için ettiği tövbelerin de allah katında yerini bulacağına rivayet eder.

Rüyada bacağın morardığını görmek çok mutlu edeceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada kolunun morardığını görmek kişinin gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine tabir olunur.

Rüyada karnının içini görmek elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada karnının aç olduğunu görmek herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments