Rüyada kaplanla oyun oynamak

Rüyada kaplanla oyun oynamak mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, atılan adımların zarar vereceğine, ele geçecek ve devamı olmayacak mala, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına tabir olunur.

Rüyada kaplanla oyun oynamak gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarı elde etmenizi veya bazı işleri çözmenizi sağlayabilecek kişilerin aklını karıştırabilirsiniz.

Rüyada kaplanla oyun oynamak uzun bir seyahate çıkılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kaplanla arkadaş olmak hayır işleri ile uğraşılacağına, dolandırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaplanla boğuşmak ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine rivayet eder.

Rüyada kaplanla karşılaşmak iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kaplanla savaşmak çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya alamet etmektedir.

Rüyada oyun oynamak duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına inanılır.

Rüyada bilgisayarda oyun oynamak yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşınla oyun oynamak ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments