Rüyada kaplan görmek

Rüyada kaplan görmek hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, daha büyük başarılar kazandıracağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, karlı çıkacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, sorunların tamamen biteceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaplan gördüyseniz:

  • Birilerine yardım ederken tanışabileceğiniz veya karşılaşabileceğiniz bir kişiyle muhtemel bir iş birliği, ortaklık ya da ilişki söz konusu olabilir.

Rüyada kaplan yemek içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına işarettir.

Rüyada kaplan görmek insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplan eğitmek hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kaplan öpmek yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada kaplan avlamak gönül kapılarının açılacağına, yatırımlarının kar getireceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına tabir olunur.

Rüyada kaplan ve yavrusu görmek zararların yakında telafi edileceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına rivayet eder.

Rüyada yavru kaplan beslemek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına inanılır.

Rüyada kaplan ısırdığını görmek sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm.Ruyamda evin içinde kocaman bir kaplan oturmuş etrafina bakıyor.Elimde bir simit var simitin yarısını ona veriyorum yiyor sonra zarar verir diye yavaşça odadan çıkıp heybetine bakıyorum.hayir olsun inşallah

Betül

Allah razı olsun