Rüyada kaplan dişi görmek

Rüyada kaplan dişi görmek hastalıklarının iyileşeceğine, şeytana uyacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, huzurlu bir insan olacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada kaplan dişi gördüyseniz:

  • Somut veya soyut anlamda seyahatler söz konusu olabilir.

Rüyada kaplan dişi görmek maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada dişi kaplan görmek çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına delalettir.

Rüyada kaplan almak kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına delalet eder.

Rüyada kaplan yakalamak hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada kaplan öldürmek sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplan kesmek dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye alamet etmektedir.

Rüyada turuncu kaplan görmek daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına delalet eder.

Rüyada kaplan sevdiğini görmek eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments