Rüyada kalem yakmak

Rüyada kalem yakmak onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına alamet etmektedir.

Rüyada kalem yakmak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız ya da meslektaşınızla yapacağınız görüşmelerde belirsizlikler ya da kafa karışıklıkları söz konusu olabilir.

Rüyada kalem saklamak haklılığının anlaşılacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına işarettir.

Rüyada kalem seçmek uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına yorulur.

Rüyada kalem atmak çok büyük destek vereceğine ve zarara girmesine engel olacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine delalettir.

Rüyada kalem fırlatmak hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, uzak bir akrabanın acı haberinin alınacağına işarettir.

Rüyada kalem yakmak büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kalem çekmek her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutlu olunacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine alamet eder.

Rüyada elinde kalem tutmak yorgun ve hasta hissedeceğine, sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil kalem çekmek sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments