Rüyada kafes yapmak

Rüyada kafes yapmak atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, uzak bir akrabanın acı haberinin alınacağına, ortaklı işlere girileceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada kafes yapmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda yaratıcı olmalısınız.

Rüyada kafes yapmak işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine yorulur.

Rüyada kafes içinde olmak sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada demir kafes görmek birçok işin birlikte yapılacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine işarettir.

Rüyada büyük kafes görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine işarettir.

Rüyada kafes içinde balık görmek zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, günaha gireceğine işaret eder.

Rüyada kafes içinde kedi görmek sıkıntılarının son bulacağına ve çok daha rahat bir hayat süreceğine, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kafes görmek musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Rüyada tahta kafes görmek mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments