Rüyada kadına banyo yaptırmak

Rüyada kadına banyo yaptırmak büyük bir ikilemde kalacağına, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine delalet eder.

Rüyada kadına banyo yaptırmak gördüyseniz:

  • Yanlış özür beyan etmeniz veya olan biten yanlışlıkları düzeltmemeniz durumunda sorun yaşanabilir.

Rüyada kadına banyo yaptırmak ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine yorulur.

Rüyada kadın kadına banyo yapmak kötü durumlara düşeceğine, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadına ellemek sevdiğine kavuşacağına, bilakis malının çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada kadına sarılmak içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Rüyada yaşlı kadına kızmak böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, huzursuz ve mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada kadına arkadan yaklaşmak herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı kadına su vermek rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü kadına sarılmak tartışmalı durumların sona ereceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments