Rüyada ışıl ışıl görmek

Rüyada ışıl ışıl görmek iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, ters giden durumların düzeltileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, hem de sevdiklerinin olacağına, ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada ışıl ışıl gördüyseniz:

  • Olumlu olayları sevdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Rüyada ışıl ışıl görmek eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, karşısına iyi insanların çıkacağına rivayet eder.

Rüyada ışıl ışıl cami görmek ilim ve irfan sahibi olunacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada ışıl ışıl su görmek daha güçlü hale geleceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ışıl ışıl deniz görmek elinin döneceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments