Rüyada incir kurusu görmek

Rüyada incir kurusu görmek hasta ise daha kötüye gideceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada incir kurusu gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu gözden geçirebilir, geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz.

Rüyada incir kurusu görmek kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına rivayet eder.

Rüyada incir ağacından incir topladığını görmek her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, tüm parasını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada incir ağacından incir yemek kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada incir ağacında incir yemek yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada tahta kurusu öldürmek çok istediği bir şeye sahip olacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayısı kurusu yemek maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına yorulur.

Rüyada biber kurusu görmek kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine yorulur.

Rüyada dut kurusu görmek kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, mutlu bir evliliğe delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments