Rüyada hortum almak

Rüyada hortum almak hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada hortum almak gördüyseniz:

  • Kendi ihtiyaçlarınızı diğerlerinin isteklerinin önüne çıkartın.

Rüyada hortum toplamak paslı bir çiviye basabileceğine, rüya sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına işarettir.

Rüyada su ve hortum görmek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada hortum almak rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, şansının açık olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil hortum görmek kendisini geliştireceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına işarettir.

Rüyada hortum çıktığı görmek insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına, sahip olduklarından ve allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine rivayet eder.

Rüyada çamurlu hortum görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada fırtınalı hortum görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünde hortum görmek aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, kolaylık sağlayacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments