Rüyada hamur yediğini görmek

Rüyada hamur yediğini görmek kişinin alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyada hamur yediğini gördüyseniz:

  • Tartışma ortamlarını körüklemek yerine, biraz ertelemekte fayda var.

Rüyada hamur yediğini görmek sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, güzel günler geçireceğine inanılır.

Rüyada hamur işi yediğini görmek mutlu zamanlar geçireceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına tabir olunur.

Rüyada hamur çırpmak insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamur karmak işlerin bir anda azalacağına, namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine işarettir.

Rüyada et ve hamur görmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine işarettir.

Rüyada hamur almak kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada hamur yuvarlamak üzüleceğine, yıkılacağına, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına delalettir.

Rüyada hamur yoğurmak işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments