Rüyada hamile olduğunu ve suyunun geldiğini görmek

Rüyada hamile olduğunu ve suyunun geldiğini görmek edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, çalışmalarının karşılığını alacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile olduğunu ve suyunun geldiğini gördüyseniz:

  • Mali yönden ani iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada hamile olduğunu ve suyunun geldiğini görmek huzurunun eski haline döneceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, aile hayatının kötüye gideceğine inanılır.

Rüyada hamile kadının suyunun geldiğini görmek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamilelik suyunun geldiğini görmek rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına alamet eder.

Rüyada hamile olduğunu ve kan geldiğini görmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada suyunun geldiğini görmek keyifli hale geleceğine, ekmek bulamayacağına inanılır.

Rüyada doğum suyunun geldiğini görmek bilincin artacağına, duyduğu üzüntülerin son bulacağına delalettir.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile değilken hamile olduğunu görmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments