Rüyada hamile görmek

Rüyada hamile görmek çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kendisine olan güveninin artacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin saçma gelebilecek anonslarının üzerinde durmamanızda fayda var.

Rüyada hamile birini hamile görmek maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, iş değişikliğine gidileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile arkadaşını hamile görmek hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine rivayet eder.

Rüyada hamile olmayan birini hamile görmek geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine tabir olunur.

Rüyada hamile iken hamile olduğunu görmek rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kadını hamile görmek mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, kişinin attığı adımların ve beklentilerinin sürekli boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile başkasını hamile görmek problemlerin çözüme kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile duymak hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
anonim

Sayın yorumcu, rüyamda arapça dua ezberlemeye çalışıyorum, beceremiyorum, telaffuzumla alay ediyorlar, ben de ders aldığım yerden ayrılıp bir okul bahçesine gidiyorum, bidonlarda yoğurt var, hadameden yoğurt alacakmisim ama yoğurt yerine bir poşet dolusu semizotu veriyor, dönerken siyah elbiseli 1 erkek, 2 kadın 3 kişi ile karşılaşıyorum, kadınlardan siyah elbiseli kadın hamile, sosyal yardım çalışması yapıyorlarmış. Daha sonra hamile kadını tek başına görüyorum, rahatsızlık geçirdiğinden evine götürüyorum, kadın Türkiye’ye yerleşmiş, Doğu Avrupalı bir kadın, evinden ayrılırken bu yabancılar amma soğuk tabiatlı oluyorlar diyorum