Rüyada gözlerinin güzel olduğunu görmek

Rüyada gözlerinin güzel olduğunu görmek yaşadığı olayların kötü gideceğine, çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, ister istemez başının belaya gireceğine, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine yorulur.

Rüyada gözlerinin güzel olduğunu gördüyseniz:

  • Planlarınızı veya moralinizi bozmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada gözlerinin güzel olduğunu görmek maddi imkânlarının artacağına, rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada gözlerinin çok güzel olduğunu görmek kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada gözlerinin kırmızı olduğunu görmek uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye delalet eder.

Rüyada gözlerinin renkli olduğunu görmek rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlerinin yeşil olduğunu görmek iyiliklerden yüz çevirmeye, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kendi gözlerinin yeşil olduğunu görmek aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına delalet eder.

Rüyada birinin gözlerinin kör olduğunu görmek dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlerinin hasta olduğunu görmek kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments