Rüyada görücü gelmek

Rüyada görücü gelmek belki ölümler görüleceğine, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, gelirinin çoğalacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına inanılır.

Rüyada görücü gelmek gördüyseniz:

  • Bir an önce harekete geçmenizde fayda var.

Rüyada görücü görmek zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, mutluluğun aileye geri döneceğine alamet eder.

Rüyada görücü gelmek arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada görücü geldiğini görmek eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacağına işaret eder.

Rüyada kıza görücü gitmek elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına delalettir.

Rüyada birine görücü gitmek temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğe görücü gelmek kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada görücü olmak ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada görücü gitmek karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments