Rüyada göğsünde kitle görmek

Rüyada göğsünde kitle görmek aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, endişelerin son bulacağına, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, yeni bir alışkanlık edinileceğine, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada göğsünde kitle gördüyseniz:

  • Kendi aşk veya evlilik hayatınıza büyük sorunlar yaratabilirsiniz.

Rüyada göğsünde kitle görmek gururlandıracak işler yapacağına, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına yorulur.

Rüyada göğsünde kitle olduğunu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada vücutta kitle görmek içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına işaret eder.

Rüyada vücudunda kitle görmek yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, başarıya giden yolların açık olacağına işarettir.

Rüyada memede kitle olduğunu görmek kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, sahip olduklarının kıymetini bileceğine delalet etmektedir.

Rüyada göğsünde çıban görmek sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada göğsünde leke görmek çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada göğsünde dövme görmek fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments