Rüyada göbek atıp oynamak

Rüyada göbek atıp oynamak uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, her zaman sevgi göreceğine, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, makbul olmayan işler yapacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine işaret eder.

Rüyada göbek atıp oynamak gördüyseniz:

  • Başka kişileri kendi yollarında serbest bırakmalı veya kendi yöntemlerinizle ilerlemelerini sağlamalısınız.

Rüyada göbek atıp oynamak maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağ atıp balık tutmak eğlenceli günler geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada çığlık atıp ağlamak sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bardağı atıp kırmak hane içine ay doğacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına delalet eder.

Rüyada taş atıp cam kırmak rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göbek görmek kazançlı bir ortaklığın bozulacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına delalettir.

Rüyada göbek ellemek kardeşlerin birlikte iş kuracağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göbek deliğini görmek aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments