Rüyada fotoğraf aldığını görmek

Rüyada fotoğraf aldığını görmek yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, nasip ve kısmetin yanlış yolda arandığına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, rütbenin yükseleceğine, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine inanılır.

Rüyada fotoğraf aldığını gördüyseniz:

  • Güç göstermek yerine, tartışma ortamlarında zarafetinizi kullanarak kazanan taraf olabilirsiniz.

Rüyada fotoğraf aldığını görmek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, büyük bir başarının elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada fotoğraf makinesi hediye aldığını görmek gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek sevilen bir işe ortak olunacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine tabir olunur.

Rüyada fotoğraf kaybetmek bazı konularda önayak olunacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada fotoğraf bulmak sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada fotoğraf çekilmek endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada fotoğraf atmak edilen duaların karşılığını bulacağına, istediği yola çıkacağına rivayet eder.

Rüyada fotoğraf çıkartmak hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments