Rüyada evliya mezar taşı görmek

Rüyada evliya mezar taşı görmek şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, iyileşeceğine, toparlanacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına inanılır.

Rüyada evliya mezar taşı gördüyseniz:

  • Ani gelişmeler veya değişikliklere göre plan yapılması gerekebilir.

Rüyada evliya mezar taşı görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, belli bir kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada mezar ve mezar taşı görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına delalettir.

Rüyada mezar taşı okumak sorunların çözüme kavuşturulacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada mezar taşı almak iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar taşı yaptırmak inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezar taşı sökmek güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına işarettir.

Rüyada kırık mezar taşı görmek ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine yorulur.

Rüyada isimsiz mezar taşı görmek maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments