Rüyada eşinin ayağını öpmek

Rüyada eşinin ayağını öpmek para sahibi olacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, şansının kötüye gideceğine, istediği makama geleceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, dualarına karşılık alacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına inanılır.

Rüyada eşinin ayağını öpmek gördüyseniz:

  • Kapasitenizi veya yeteneklerinizi sorgulamadan bazı iş, görev veya sorumluluklara talip olmuş olabilirsiniz.

Rüyada eşinin ayağını öpmek yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, hastalanacağına, üzüleceğine delalet eder.

Rüyada eşinin ayağını yıkamak bir organizasyona katılacağına, yakın zamanda rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin ayağını görmek dileklerin gerçekleşeceğine, ailesinin de büyük olacağına delalet eder.

Rüyada ayağını çarpmak işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına işarettir.

Rüyada ayağını kaşımak parasına da para ekleyeceğine, tövbe edeceğine delalet eder.

Rüyada ayağını görmek sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, büyük hatalar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayağını sakatlamak gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayağını kesmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments