Rüyada ayağını görmek

Rüyada ayağını görmek etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, etrafına güzel insanların dolacağına, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, bir araya geleceğine, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağını gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi paylaşabilir, birlikte zaman geçirmekten hoşlandığınız kişileri ziyaret edebilir, yolculuk yapabilir veya bir topluluk aktivitesine dahil olmanızı sağlayabilecek planlar yapabilirsiniz.

Rüyada ayağını sakatlamak güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ayağını kaşımak dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağını çarpmak sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada ayağını görmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına inanılır.

Rüyada ayağını kesmek maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada atın ayağını görmek sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada babanın ayağını yıkamak evdeki bu huzurlu ortamın rüya sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine yorulur.

Rüyada ayağını şişmiş görmek dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments