Rüyada erkek organı görmek

Rüyada erkek organı görmek kazancının her geçen gün artacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek organı gördüyseniz:

  • Hayallerin gerçekle karşılaşması sorun yaratabilir.

Rüyada erkek organı görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına delalettir.

Rüyada erkek organı yalamak sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, rüya sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek organı okşamak atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine işaret eder.

Rüyada uzun erkek organı görmek üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın erkek organı görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü erkek organı görmek hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine işarettir.

Rüyada eşinin erkek organı görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine yorulur.

Rüyada küçük erkek organı görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments