Rüyada ellerini kirli görmek

Rüyada ellerini kirli görmek rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına delalettir.

Rüyada ellerini kirli gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz size önemli fırsatlar sunabilir.

Rüyada ellerini kirli görmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına yorulmaktadır.

Rüyada ellerini temizlemek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, hedeflerine ulaşacağına inanılır.

Rüyada ellerini göstermek yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ellerini yanık görmek kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına yorulmaktadır.

Rüyada ellerini sabunla yıkamak işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına alamet eder.

Rüyada ellerini morarmış görmek yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına delalettir.

Rüyada musluktan ellerini yıkamak yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına delalettir.

Rüyada annenin ellerini görmek yapacağı planların altüst olacağına, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments