Rüyada elleri nasırlı görmek

Rüyada elleri nasırlı görmek kurtuluşa ereceğine, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, varını yoğunu kaybedeceğine, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada elleri nasırlı gördüyseniz:

  • Yaratıcı olmalısınız, kararlarınızı duygularınızdan bağımsız almanız gerekiyor.

Rüyada elleri nasırlı görmek rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına delalet eder.

Rüyada nasırlı ayak görmek kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına işaret eder.

Rüyada nasırlı el görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elleri yikamak atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada elleri bağlamak dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına inanılır.

Rüyada elleri kesilmek kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, ele geçecek ve devamı olmayacak mala alamet eder.

Rüyada elleri yanmak gayrimenkul sahibi olunacağına, stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına rivayet eder.

Rüyada elleri temizlemek girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments