Rüyada durgun suda balık görmek

Rüyada durgun suda balık görmek iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, hakkını yedirtmeyeceğine yorulur.

Rüyada durgun suda balık gördüyseniz:

  • Mücadele içeren veya rekabet ortamlarına girmeniz yenilenmenizi sağlayabilir.

Rüyada durgun suda balık görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada durgun suda balık tutmak yanlış işlere girileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, sorunların günden güne artacağına, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada durgun suda yüzmek hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada suda balık tutmak bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, iyileşeceğine, kısmet alacağına delalet etmektedir.

Rüyada tatlı suda balık görmek uzun yıllar yaşayacağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına inanılır.

Rüyada suda canlı balık tutmak çok kötü durumlara düşüleceğine, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, duaların boşa gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada bulanık suda balık avlamak üzüntülü günlerin  sona ereceğine, imkânların çok daha iyi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada berrak suda balık görmek kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments