Rüyada dünyanın sular altında kaldığını görmek

Rüyada dünyanın sular altında kaldığını görmek endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına delalettir.

Rüyada dünyanın sular altında kaldığını gördüyseniz:

  • Başkalarını memnun etme çabanız, farklı beklentileri olan kişilerin sizden faydalanmaya çalışması anlamına gelebilir.

Rüyada dünyanın sular altında kaldığını görmek çok daha büyük işlere gireceğine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada şehrin sular altında kaldığını görmek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine delalettir.

Rüyada evin sular altında kaldığını görmek ilişkiye huzurun geleceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada her yerin sular altında kaldığını görmek kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına işaret eder.

Rüyada caminin sular altında kaldığını görmek rızkının genişleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yerin sular altında kaldığını görmek müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine tabir olunur.

Rüyada kabeyi sular altında görmek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına rivayet eder.

Rüyada aniden sular altında kalmak çok mutlu olacağına, sevineceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilan doğan

Nasil oluyordu bilmiyorum ama aniden heryer sular altında kalıyordu resmen nerdeyse bulutlara yaklasacak bi su korkuyor bağırıyordum sonra sular çekiliyordu ve her yer eski haline geliyordu sonra normal bi ev tutup yerlesiyorduk kurtuluyorduk