Rüyada duman çekmek

Rüyada duman çekmek herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına delalettir.

Rüyada duman çekmek gördüyseniz:

  • Kaçınılmaz olan şeyleri kabullenmek gerekiyor.

Rüyada duman çekmek sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına işaret eder.

Rüyada duman içinde kalmak iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sis duman görmek düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına yorulur.

Rüyada ateşsiz duman görmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına yorulur.

Rüyada uzaktan duman görmek aile içinde saadetinin artacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada arabada duman görmek kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada duman sis görmek sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, çok üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada mavi duman görmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments