Rüyada dolmuş yapan arabaya binmek

Rüyada dolmuş yapan arabaya binmek mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, uykusuz geceler yaşayacağına, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, sorunların tamamen biteceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dolmuş yapan arabaya binmek gördüyseniz:

  • Hemen hemen her istediğinizi yapabilirsiniz.

Rüyada dolmuş yapan arabaya binmek mutlu bir evliliğe, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza inanılır.

Rüyada dolmuş durağı görmek iş yeri sahibi olacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dolmuş şöförü görmek her zaman haklının yanında olacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine yorulur.

Rüyada dolmuş görmek yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine yorulur.

Rüyada sarı dolmuş görmek hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına işarettir.

Rüyada dolmuş şöförü olmak kariyer edineceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada ev yapan görmek prestij kazanacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolmuş kaçırmak hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Necm

Selamün aleyküm,Doşlmuştayım midyattan Mardin’e gidiyordum dolmuşun içinde çorabımın tekini arıyordum sonra ömerli ilçesinde durdu dolmuş ben dolmuştan indim arabanın arkasından çantamı aldım ama çantanın içinde çanta vardı belimde bel çantası vardı, rüyamın anlamı nedir ,