Rüyada dev bir balık görmek

Rüyada dev bir balık görmek iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, verimi ve başarıyı yakalayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, ayrılık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada dev bir balık gördüyseniz:

  • Zayıf noktalarınızı açık etmemeye çalışmalısınız.

Rüyada dev bir balık görmek atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine işarettir.

Rüyada dev balık görmek çok kazançlı yatırımlara gireceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine tabir olunur.

Rüyada dev bir dalga görmek basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, kişinin gönlünü alacağına inanılır.

Rüyada bir insanı dev gibi görmek insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada dev bir örümcek görmek kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada bir sürü balık tutmak karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına yorulur.

Rüyada büyük bir balık yemek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir tepsi pişmiş balık görmek yaşadığı yokluğun biteceğine, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments