Rüyada desenli balık görmek

Rüyada desenli balık görmek şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada desenli balık gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkileriniz ikinci planda olmakla beraber sizi mutlu etmeye yetecek seviyededir.

Rüyada desenli balık görmek anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına inanılır.

Rüyada desenli elbise giymek umutsuz olacağına, üzüleceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine alamet eder.

Rüyada desenli perde görmek işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine işarettir.

Rüyada desenli yüzük görmek hayırlı bir karar verileceğine, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine işarettir.

Rüyada desenli halı görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine alamet eder.

Rüyada desenli çarşaf görmek pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada leopar desenli elbise giymek çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada desenli kilim görmek binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments