Rüyada dergi görmek

Rüyada dergi görmek gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına alamet eder.

Rüyada dergi gördüyseniz:

  • Uğraşılması zor durum, ilişki, iş veya kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Rüyada dergi görmek aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına alamet eder.

Rüyada dergi satın almak kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine alamet etmektedir.

Rüyada dergi satmak yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments