Rüyada deprem ve tsunami görmek

Rüyada deprem ve tsunami görmek işlerinin çoğalacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, deniz aşırı işler yapılacağına, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine işarettir.

Rüyada deprem ve tsunami gördüyseniz:

  • Sözlerinizi veya görevlerinizi yerine getirmeye odaklanabilirsiniz.

Rüyada deprem ve tsunami görmek el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine işarettir.

Rüyada deprem tsunami görmek bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, aydınlık bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada tsunami ve deprem görmek bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına inanılır.

Rüyada hortum tsunami görmek onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine işaret eder.

Rüyada deniz tsunami görmek kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sürekli tsunami görmek aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada denizde tsunami görmek kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, rızkın genişlemesine yorulmaktadır.

Rüyada tsunami altında kalmak kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments