Rüyada deprem görmek

Rüyada deprem görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine, kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada deprem gördüyseniz:

  • Yenileyici etkiler ya da değişik alanlarda ilerleme başlıkları devrede ya da heyecan veren gelişmeler var.

Rüyada deprem kurtulmak özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine yorulur.

Rüyada deprem beklemek sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine rivayet eder.

Rüyada deprem hissetmek çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, harama göz dikmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada deprem görmek maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada deprem olması ve korkmak ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada deprem yeri görmek yeni girişimlerde bulunacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına tabir olunur.

Rüyada deprem olduğunu hissetmek o kişiyle güzel günler geçireceğine, çok iyi bir kariyer edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada deprem olacağını söylemek düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm rüyamda deprem oldu ailecek yerdeydik ama bize bişey olmamış kızımı kurtardim enkazdan.Cok korktum gerçek gibiydi.Hayir olsun inşallah

Betül

Allah razı olsun