Rüyada deprem olması ve korkmak

Rüyada deprem olması ve korkmak ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, kısa süre içinde engelleneceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada deprem olması ve korkmak gördüyseniz:

  • Zamanla ilgili problemlere neden olabilecek evrak işlerinizi dikkatle ele almalısınız.

Rüyada deprem olması ve korkmak İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına işarettir.

Rüyada deprem olması ama hissetmemek yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, verilen sözlerin tutulacağına delalet eder.

Rüyada deprem olması ve kaçmak birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, ekonomik kayıpların sürekli artacağına inanılır.

Rüyada erkek bebeğinin olması ve emzirmek sevgi göreceğine, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunun olması ve emzirmek sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada deprem görmek hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada deprem beklemek oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada deprem hissetmek kurtuluşa kavuşacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments