Rüyada deprem kaçmak

Rüyada deprem kaçmak evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, yenileneceğine ve can bulacağına tabir olunur.

Rüyada deprem kaçmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmeniz durumunda farklı farklı başarılar elde edebilirsiniz.

Rüyada deprem sallanmak çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada deprem kaçmak işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada deprem anını görmek yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına inanılır.

Rüyada deprem zelzele görmek eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada deprem fırtına görmek istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı delalet eder.

Rüyada deprem ve ev yıkılması görmek sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına inanılır.

Rüyada deprem old görmek her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada deprem görüp kaçmak sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hasann

Selâm aleyküm, rüyamda bir konteynerda çocuklara eğitim veriyordum balonları çocuklara dağıttım , sonra deprem olmaya başladı baya sarsıldı kendimi dışarı attım o sırada konteynerin bulunduğu yerden toprak çatladı , ya yer konteyneri yutarsa diye düşündum , elimi toprağa koyarak ,”Dur yaa zelzele “diye sesimi yükseltiyordum. Hayrolsun inşallah, ülkemizde olan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum..

Hasann

Allah razı olsun
Çok teşekkürler