Rüyada cübbeli sarıklı birini görmek

Rüyada cübbeli sarıklı birini görmek belki de hayatının aşkını bulacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların allah katında karşılığını bulacağına, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine işaret etmektedir.

Rüyada cübbeli sarıklı birini gördüyseniz:

  • Hareketlerinizin karşılıkları farklı kanallardan gelebilir.

Rüyada cübbeli sarıklı birini görmek huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada cübbeli sarıklı görmek çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada sarıklı cübbeli adamlar görmek eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına alamet eder.

Rüyada beyaz cübbeli birini görmek kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, kötü düşmana tabir olunur.

Rüyada siyah cübbeli birini görmek sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil cübbeli birini görmek çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine alamet eder.

Rüyada sarıklı hoca görmek yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine işarettir.

Rüyada kendini sarıklı görmek hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, konferans ve seminerlere katılacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esaseddin İriz

Ben rüyamda beyaz yeşil cübbeli genç bir adam gördüm bostan ile uğraşıyordu daha önceden tartışmış olduğumuzu hatırlıyorum onunla barışmak için el arabası ile toprak getiriyorum döküyorum yanına oda onu bostan içinde yol yapıyor bana dinle ilgili bişey anlatmaya çalışıyor ama ben anlamıyordum pek