Rüyada coşkun akan su görmek

Rüyada coşkun akan su görmek yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada coşkun akan su gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde bir rekabet durumundan kazançlı çıkmanız olasıdır.

Rüyada coşkun akan su görmek bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada çoşkun deniz görmek hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada çoşkun dere görmek sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada çoşkun su görmek var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada akan bal görmek yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına inanılır.

Rüyada akan çeşmeler görmek ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada duvardan akan su görmek çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akan suya bakmak sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini kötü hissedeceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments