Rüyada çok serçe görmek

Rüyada çok serçe görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, rızık eksikliği yaşayacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok serçe gördüyseniz:

  • Dinlenmeye daha çok vakit ayırmalısınız.

Rüyada çok serçe görmek çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok sayıda serçe görmek her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada serçe doğurmak gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına işarettir.

Rüyada serçe ve güvercin görmek yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada serce sürüsü görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına, fırsatların daha büyük getirileri olacağına alamet eder.

Rüyada güvercin ve serçe görmek kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada serçe ölüsü görmek evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, yeni bir ev alınacağına inanılır.

Rüyada küçük serçe görmek malının artmasını sağlayacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hande

Selâm aleyküm, rüyamda evimin banyosunda serçeler vardı 10 -15 tane civarında , eşim havalandırmayı açık bıraktı icin banyoya gelmiş olmalı diye düşünüyordum , içeri girmesin diye banyo kapısını kapatacakken serçe kuslarindan biri evin içine doğru geçti. Ve banyo tavanından su damlıyordu , serçeler de ıslaktı .. hayrolsun inşallah