Rüyada çok parlak ay görmek

Rüyada çok parlak ay görmek hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine yorulur.

Rüyada çok parlak ay gördüyseniz:

  • Astrolojik açılar oldukça gergin, soğuk duş etkisi yaratan durumlar, gergin ortamlar, gergin kişiler, zorlayıcı gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada çok parlak ay görmek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, aniden evlilik kararı alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok parlak yıldız görmek çok büyük mutluluklar duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada çok parlak yıldızlar görmek bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada çok parlak bir ışık görmek huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayı çok parlak görmek sevineceğine, adeta havalara uçacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına alamet eder.

Rüyada çok parlak güneş görmek tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, ekmeğin kesileceğine tabir olunur.

Rüyada çok parlak ışık görmek az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada parlak ay görmek onun kıymetini her daim bileceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments