Rüyada cıyan görmek

Rüyada cıyan görmek yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cıyan gördüyseniz:

  • Yanılsama hissedilen konular netleşiyor.

Rüyada cıyan görmek uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yatakta çiyan görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada çiyan öldürmek sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, yaşanan yokluğun biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı çıyan görmek yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılan çiyan görmek hayatının alt üst olacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akrep çiyan görmek kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına alamet eder.

Rüyada akrep ve çiyan görmek uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada siyah çiyan görmek bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Selamün aleyküm, rüyamda vücudumdan bir tane sarı çiyan çıktığı gördüm .. hayrolsun inşallah