Rüyada civciv aldığını görmek

Rüyada civciv aldığını görmek hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada civciv aldığını gördüyseniz:

  • Trendleri siz yaratıyorsunuz, bazı değişiklikler yapmanız insanların düşüncelerini veya bazı işlere yaklaşımını değiştirebilir.

Rüyada civciv aldığını görmek tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına tabir olunur.

Rüyada civciv satın aldığını görmek beddua ve ah alacağına, aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada civciv tutmak sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine delalettir.

Rüyada civciv yıkamak kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, kalabalık aile toplantılarına katılacağına rivayet eder.

Rüyada civciv kesmek büyük bir başarısızlık yaşanacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine delalet etmektedir.

Rüyada civciv büyütmek kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına, çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada civciv pişirmek işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, verilen sözlerin tutulacağına yorulur.

Rüyada civciv sevmek yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments