Rüyada çiğ işkembe görmek

Rüyada çiğ işkembe görmek sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, zahmet veren işlerin artacağına,  sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına inanılır.

Rüyada çiğ işkembe gördüyseniz:

  • Ayın onbirine dikkat edin.Her ne yaparsanız işlerinizi planlı, programlı bir şekilde yürütmelisiniz.

Rüyada çiğ işkembe görmek sıkıntılarının daha da artacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çiğ işkembe yemek eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine delalettir.

Rüyada işkembe temizlemek çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, boş kuruntularla uğraşacağına yorulur.

Rüyada işkembe çorbası yemek kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine inanılır.

Rüyada işkembe dolması yemek maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, haneye nifak gireceğine delalettir.

Rüyada temizlenmiş işkembe görmek sıkıntılarının zamanla geçeceğine, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına inanılır.

Rüyada pişmiş işkembe görmek alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine delalettir.

Rüyada işkembe yıkamak kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayla

Ruyadam da evimin balkonunda aşşaya işkembe atıyorum köpek acıkmıştir diye köpek sarı büyük biraz alıp gidiyor sonra halamları siteden çıkarken gördüm