Rüyada çatıda inek görmek

Rüyada çatıda inek görmek manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, düşmanlıkların biteceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, başkalarının özel hayatına karışıp sonrasında olayların kontrolden çıkmasına sebep olunacağı, işgüzar davranışlar ve sözler nedeni ile dışlanıp, yalnız kalınacağına, bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına alamet eder.

Rüyada çatıda inek gördüyseniz:

  • Sizi maddi konularda ortak maceralara yönlendirmeye çalışan kişiler aklınızı karıştırabilir.

Rüyada çatıda inek görmek kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çatıda yürümek hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatıda su görmek dualarına karşılık alacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, birlikteliğe başlayacağına yorulur.

Rüyada çatıda kedi görmek özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çatıda leylek görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına işaret eder.

Rüyada çatıda yaşadığını görmek önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına işaret eder.

Rüyada çatıda fare görmek ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına inanılır.

Rüyada çatıda oturduğunu görmek sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments